Сатин PREMIUM
Сатин PREMIUM — Колоски
2 300 ₴В наявності
- Шиємо самі · 1–3 дні
- 100% бавовна
Оберіть розмір
Таблиця розмірів →- Нова Пошта — відправка за 1–3 дні
- Як обрати розмір?
Комплект постільної білизни «Колоски» з турецького сатину PREMIUM — золотисті колоски й трави на білому тлі, теплий природний принт із шовковистим блиском сатину. Сатин PREMIUM — 100% бавовна щільного сатинового переплетення: гладкий, приємний до тіла, зберігає малюнок після прань. Підковдра та наволочки на блискавці; пошиття простирадла на резинці й нестандартних розмірів — за 1–3 дні.
Артикул: SATP-KOLOSKY-1
Залишити відгук
Схожі товари
В наявностіСатин PREMIUM з кантом — Бургунді / Кант білий
від 3 500 ₴
В наявностіСатин PREMIUM — Лазурний
від 2 300 ₴
В наявностіСатин PREMIUM — Шоколад
від 2 300 ₴
В наявностіСатин PREMIUM — Червоний
від 2 300 ₴
В наявностіСатин PREMIUM — Бургунді
від 2 300 ₴
В наявностіСатин PREMIUM — Благородний сірий
від 2 300 ₴
В наявностіСатин PREMIUM — Чорний
від 2 300 ₴
В наявностіСатин PREMIUM — Білий
від 2 300 ₴
